Laminat Parke

Laminat parkeler günümüzde mekanlarda hızlı ve pratik bir şekilde orjinal tasarımlar elde etmek ve mekanlarda istenen atmosferi oluşturmak için kullanılır. Kolay uygulanabilir olması bakımından hızlı bir çözüm imkanı da sunan laminat parke günümüz kaplama ve iç mekan tasarımında en popüler seçenekler arasında gelmektedir.

Laminat parkeler ahşap desenlerinin en doğal ve güvenilir şekilde yansıtılabildiği çok özel tasarım ve kaplama araçlarıdır.

Eğer iç mekanlarda tercihinizi estetikten ve dayanıklılıktan yana kullanmak istiyorsanız tasarım konusunda en büyük yardımı laminat parkelerden alabilirsiniz. Kısa sürede mekana uygulanabilen laminat  parkeler ile estetiğe yeni bir kapı açacaksınız.

Laminat Parke fiyatları Her ürünün markasına ve özelliklerine göre fark gösteribilmektedir. Piyasada laminat parkeler 15.00 TL – ve 28 TL Kadar bulmak mümkün. Elbette bu fiyat aralıkları laminat parkenin kalitesi ve özelliklerine göre değişmektedir. Laminat parke Markaları İse Şunlar; Moonloc , Vario , Çamsan, Serfloor, Floorpan, Vinfloor vs vs Markalar Türkiye parke piyasasında bilindik öne çıkmış laminat parke markalarıdır.

Hayaliniz deki renk ve dekoru gerçekleştirmek için buradayız lütfen bizim ile iletişime geçin.

[whatsappchat id=2]