Çamsan Parke Beylikdüzü

Beylikdüzü çamsan parke en iyi laminat parke markaları arasındadır. Yaşamımızda her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde ve muhteşem bir fiyat performans sağlayarak neredeyse en dayanıklı ürünleri üretmektedir. İlk olarak şunu belirtmek gerekir ki çok dayanaklı ve sağlam bir üründür. Uzun seneler boyunca bu ürünü kullanabilirsiniz. Hijyenik bakımdan da sizler için steril bir yaşam sunmaktadır. Çevre dostu olmakla birlikte evlerinizin, ofislerinizin dekorasyonunu daha şık hale getirmek için hazırlanan çamsan laminat parkeleri, suya devamlı olması nedeni ile de çok sık tercih edilmektedir. Bununla beraber ev kimyasallarına, çizilme ve darbelerine karşı sağlamış olduğu koruma özelliği ile evinizin en iyi alternatiflerinden biri olacaktır.

Çamsan laminat parke A.Ş Türkiye`de 1978 senesinde kurulmuş bir şirkettir. Şirket ilk defa MDFLAM laminat ve MDF parke ürünlerinin üretimlerini yapmıştır.
Öncelik olarak sağlıklı olan, basit şekilde döşenebilme ve hijyen konusuna önem veren Çamsan Laminat Parke 60.000 m2`si kapalı ve 200.000 m2`lik bir alan üzerinde hizmet yapmaktadır. MDF üretim tesisinde 3 adet lamine kaplama tesisi, emprenye tesisi ve kimya tesisi mevcuttur.

Kağıt emprenye kapasitesi Çamsan Laminat Parkenin tahmini olarak 45.000.000 m2 olarak bilinmektedir.
Çamsan laminat parkenin ürün yelpazesinin içerisinde mdf, mdf lam, perkelam, kağıt emprenyeleme gibi ürünler bulunmaktadır.
Sizler de evinizde ya da ofisinde çamsan parke ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde artık ofis ve evleriniz daha şık bir görüntü kazanmış olacak.

Misafirlerinizi daha rahat ve huzur verici bir ortamda karşılayabilme imkanına sahip olacaksınız. Fiyat performans açısından oldukça faydalı olan bu parkeler çoğu kişinin tercihleri arasında olmayı başarmıştır. Bunun başlıca nedeni olarak fiyatına göre çok kaliteli bir malzemeni bizleri sunmasıdır. Bu ürüne sahip olmak için kısa bir araştırma yaparak fiyat aralıklarını öğrenebilir ve ardından bir şirket ile anlaşarak evinize uygun olan seçimleri yapabilirsiniz. Diğer bir konuda bu laminelerin döşenmesi ki bu mevzuda da deneyimli kişiler veya şirketler ile çalışmanız sizler için oldukça faydalı olacaktır.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın