Bakırköy Laminat Ahşap Masif Parkeciler

Bakırköy Laminat Ahşap Masif Parkeciler

Bakırköy laminat ahşap masif parkeciler uzun yıllardır hasar görmüş, hor kullanımış ve hiç bakım dahi yapılmamış yıpranmış zemin kaplama ürünlerinizi yenisi ile değiştirerek modern ve son moda bir eve sahip olmanızı amaçlamaktadır. Özellikle masif parkeler sadece tek bir bileşenden yani ahşaptan yapıldığı için uzun yıllar kullanımlarının ardından yer yer bozulmalar görülebilir. Genel olarak vintage hava yakalamak isteyen müşterilerimiz içinse meşe masif parkeler elimizde mevcuttur. Klasikten vazgeçemeyen insanlar için biçilmiş kaftandır.

Üretimlerinin ilk aşamasından beridir her kademede teknik özellikleri kontrol edilerek standartlara uymayanları ayrıştırılmaktadır. Bu yöntem ile de sizlere sadece en yüksek kaliteli olanları gelmektedir. En üstün özelliği ise bu tip yer döşeme ürünlerinde hayati önem taşıyan ahşabın nem emme oranı minimum seviyede tutulabilmiştir. Sürekli vileda veya çamaşır suyuyla sildiğimiz parkelerimizin kabararak soyulmasını istemeyiz tabi ki.

Bir yüzey kaplayıcı aldıktan ve döşettikten sonra yapılan işin sizinle birlikte bir ömür geçirmesi gerekmektedir. İnsanlar he sene ya da kısa dönemlik parke değiştiremeyeceği için yapılan işin bir kere ve tam yapılması gerekiyor. Bakırköy laminat ahşap masif parkeciler sağlam malzemeler ve işinin ehli ustalarının yardımı ile sizlere bu güvenceyi veriyor. Üst vernikleme işleri yapıldıktan sonra temizlik o kadar kolaylaşıyor ki sadece tek elinizle yorulmadan halledeceksiniz. Sadece nemli bir bez yardımı ile tozunu almanız yetecektir.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın