Büyükçekmece Parkeciler

Büyükçekmece Parkeciler

Herkes oturduğu evlerin mükemmel olmasını ister. İster teknik özellikleri yani yalıtımı, ısınması gibi konuların hem de görüntü açısından. Bina mimarı ve tekniğinin çok önemi vardır. Yeni bir konut alınacağı zaman içeri girildiğinde ise bakılan ilk yer zemindir. Eğer girdiğiniz mekanda birinci sınıf bir iş ve malzeme varsa insanın içi daha çabuk siniyor oraya. Büyükçekmece Parkeciler evlerinizde kullanabileceğiniz yüksek kalite ürünleri ve işinin uzmanı ustaları ile emrinizde. Son zamanlarda moda akımlarından parke sektörü de etkilenmeye başladığı için sizler adına son trendleri takip ederek sizi hiçbir zaman çağın gerisinde yaşatmıyoruz. Showroomlarımıza gelerek birbirinden modern ve kaliteli modellerimizi görebilirsiniz. Büyükçekmece Parkeciler bünyesinde bulunan birbirinden güzel çeşitlerimiz başlıca şunlardır;

1.Lamine Parke

Üretim tekniği olarak tamamen ahşap değildir. Çevre dostu da sayılabilecek bu üründe üst kısım için ahşap kullanılırken zeminle temas eden alt kısım da ise marangozluk ürünlerinin artığı olan talaş kullanılır. Preslenerek maksimum dayanıma getirilen odun talaşları ile üst kısım birleştirilerek lamine parke meydana gelir. Sizler için döşenmiş ve beğeninize sunulmuş ürünleri Büyükçekmece Parkeciler lokasyonumuzda görebilirsiniz.

2.Laminat Parke

Bu çeşidimiz tamamen yapay malzemeler ile yapılır. Her ne kadar ahşap olmasa da yine bir ağaç ürünlerinin türevi olan desenli kağıtların çok yüksek basınçlarda preslenerek kalıplanması ile oluşur. Piyasada ki diğer çeşitlere göre fiyat baz alındığında biraz daha ucuzdur. Cüzdanınızda büyük kara delikler açmadan şık bir zemine sahip olabilirsiniz.

3.Masif Parke

Büyükçekmece Parkeciler uzmanlık alanına giren masif parke sadece tek bir ağaçtan üretilmektedir. Üretiminin %100’ ü doğal üründen oluşmaktadır. Seçkin bir malzeme olduğundan dolayı işçiliği ve üretimi çok zordur ve emek ister. O yüzden eğer siz de kendi konutlarınız da bu tür malzeme kullanacaksanız seçtiğiniz firma ve ustanın mükemmel olması gerekmektedir.
Parkelerin cinsi ve kalitesi ne kadar önemli olsa da bir diğer etmen döşeme için gelen ustaların ne derece iyi olduklarıdır. Eğer yeni yetme işten çok anlamayan bir insan döşeme yaparsa ileride çok büyük sıkıntılar ve problemler ortaya çıkacaktır.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın