Avcılar Laminat Parke Firmaları

Laminat Firmaları

Her alanda güvenle kullanabilmeniz için Avcılar firmaları dünya çapındaki en iyi ürünleri sizlerle buluşturuyor. Bir çok bileşenden oluşan laminatlar için üstün üretim aşamalarından geçen ürünleri sergileyerek sizin beğeninize bırakıyoruz. Laminat parkeler üç katmandan oluşmaktadır. İlk aşamamız overlay adı verilen selüloz tabanlı bir film şerididir.

Mühendislik çalışmaları sonucunda içerisine alimunyum oksit katılarak ısıya, aşınmaya ve baş belası çizilmeye karşı direnç sağlanmıştır. Zaten bu bile başlı başına diğer parkelere oranla ne denli iyi olduğunu gösterir. İkinci parçamız ise desen kağıdıdır. Günümüzde her türlü renk ve desende olabilir. Sizlerin zevki ve moda anlayışı doğrultusunda üretilir ve döşemeye hazır hale getirilir. Son katman ise betonla temas edeceği için ekstra kalın bir selülozik malzemedir. Bu kadar üstün teknolojik üretimler sonucunda da yüksek kalitede ürünler sizlerin ayağına kadar gelmektedir.

Avcılar laminat uzun yıllardır bu sektörde kalarak beceri ve kalitelerini kanıtladılar. Türkiye' de üretimi yapılan ve dünyaya ihraç edilecek kadar kaliteli mallarıyla, ve üstün kalite standartlarıyla göz kamaştırıyor. Üstelik alacağınız çoğu parkenin de E-1 standartı bulunmaktadır. E-1 standartlarına bakacak olursak ilk sırada herhangi bir kimyasal içermeme bulunur. Hemen bir sonraki ise kanserojen maddelerin varlığıdır. Hiçbir şekilde bu maddeleri bulunduran herhangi bir ürünün satıldığını görmeniz mümkün değildir. Üstün işçilik, üstün kalite standartları ile emrinizdeyiz.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın