Avcılar Lamine Parke Ahşap Parke ve Masif Parke

Avcılar Lamine Parke Ahşap Parke ve Masif Parke
Evlerimizde zemin döşemede kullanılan ürünler yaygın olarak üç farklı kategoridedir. Bunlar Avcılar lamine parke ahşap parke ve masif parke olarak sıralanarak evlerinizi güzelleştiriyor. Her birisinin ayrı üretim teknikleri ve süreçleri bulunmaktadır. Çoğu müşterimiz de genelde görünüşlerine göre seçerler ve o noktadan sonra da biz teknik özellikleri hakkında kısa bilgiler vererek onları yönlendirmeye çalışırız. Sonuçta sadece modaya uygun olması ve şık gözükmesi yetmemektedir. Yeterli miktarda ses yalıtımı, yüksek dayanım ve iyi bir ısı yalıtımı şarttır. Bu parke çeşitlerinin ise tek ortak özelliği estetik duruşları ve evinize kattığı tarzdır.

Lamine Parke

Bu çeşidimiz genelde üç adet parçadan oluşmaktadır. Bizlerin görerek beğendiği üst kısım dekoratif görünüm için baskı ile yapılan motiflerden oluşur. Şu sıralarda moda olan ağaç desenleri gibi baskılar yapılır. Orta kısımda talaş preslenerek yapıştırılır. En altta ise direk ağaç bulunur ve yalıtım, dayanıklılık gibi esaslı bu katman sağlar.

Ahşap Parke

Genelde tek katman olurlar evlerimizde uzun yıllardır gördüğümüz klasik parkelerdendir. Hoş bir otantik hava katmaktadır. Döşeme işi bittikten sonra üzerlerine vernik atılarak parlaklık ve kayganlık kazandırılırlar. Masif parke grubuna dahil olduğundan dolayı masifi de ayrı bir başlık altında incelemeyeceğiz.
Avcılar lamine parke ahşap parke ve masif parke her türlü zemin kaplama işlerinizi özveri ve yüksek kalite ile yapmaya adaydır.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın