Bakırköy Parke Cila Sistre

Bakırköy Parke Cila Sistre

Parkelerimiz zamanla kullanıma bağlı olarak aşınmaktadır. Koltukları üzerilerinde korkusuzca sürükleriz ve bu da bir deformasyona neden olur. Parkelerimizin üzerindeki vernikler yada cilalar aşınarak kötü bir görüntü oluşturur. Tadilat kapsamına girdiğinden Bakırköy parke cila uzmanları tarafından incelenip tekrar cilalanması gerekmektedir.

 

Teknolojinin son zamanlardaki ilerlemesinden bizim sektörümüz de nasibini almıştır. Önceden tek cins olan cila ve sistreler artık çizilmez cila teknolojisi adı altında güncellendi. Eskimiş parkelerinizi işlemden geçirerek çizilmez olan yeni cila sistemleri ile yenilemekteyiz. Parkelerin eskiyerek eski parlaklılarını kaybetmesinin bir çok nedeni olabilir ama parke cilalarının bir numaralı düşmanı olan temizlik ürünleri içerisinde barındırdıkları yüksek iyonik ve bazik çözeltilerden dolayı uzun süreçte zarar verirler. Bir diğeri ise çizdirme ile zarar vermedir. Her iki durumda da eski parkeleriniz hafif bir şekilde zımparalanarak cilalanması gerekir.

Bakırköy parke cila sistre bünyesinde de bulunan özel zımpara makineleri ile homojen olarak kazındıkdıktan sonra arta kalan tozları almak için kısa bir temizlik yapılır. Daha sonra da elle yüzeye kalite parke cilası dökülerek bir fırça ve ya bir rulo yardımı ile yedirilir. Sürme işlemi bittikten sonra kurusa dahi işlem uygulanan bölgenin hemen kullanıma açılmaması gerekir. Aynı badana işlerinde oluğu gibi camlar açılarak oksijen devir daimi sağlanarak cila içerisindeki kimyasalların uçması beklenir. Ardından size de yeni döşenmiş gibi parlayan parkelerinizin keyfini çıkarmak düşer.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın