Parke Cila Sistre Tamir Bakırköy

Cila Sistre Tamir

Evlerinize döşenen parkeler ilk döşendikleri gibi kalamamakta maalesef. Kötü kullanım ve ya dikkatsizlikler sonucunda bir takım aksilikler yaşanmakta. Her şey düzgün olsa bile her gün temizlikte kullanılan kimyasallar çözücü özelliklerinden dolayı parkelere zarar vermektedir.

Hal böyle olunca bir sistre tamir Bakırköy uzmanı tarafından görülerek gerekli işlemlerin listelenmesi gerekir. Eğer parkelerinizde kalkmalar ve kırılmalar varsa tamirat işleri ile uğraşan ustalar hemen aynı modelden parçalarla değiştirerek kolayca halleder. Yalnız cilalanması gerekiyorsa biraz daha zahmetli bir iş olmaktadır. Bu yüzden sizden biraz zaman isteyerek zımpara cihazlarıyla eski cilayı kaldırıyoruz. Genel bir parke temizliğinin ardından da cilalama işlemimize geçiyoruz. İşimizi bitirdikten sonra sıfır alınmış gibi duran parkelerinizle sizi baş başa bırakıyoruz. Hizmet verdiğimiz ana mahalleler şunlardır:

Saydığımız mahaller dışında da her yere hizmetlerimiz bulunmaktadır.
Ciladan önce yapılan işleme de sistre denilir. Parke cila sistre tamir Bakırköy bünyesinde her zaman son model buluna makinesi ile zımparalanan parke araları doldurulur ve pürüzsüz hale getirilir. En son da cilama makinesine iş teslim edilerek tamirat tamamlanır.

Merhaba burayı tıklayarak bizim ile Whatsapp ' dan hızlı iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın