Beylikdüzü Parkeciler

Beylikdüzü Parkeciler

Uzun süredir içerisinde bulunduğumuz yer dekorasyon sektöründe hatırı sayılır başarılara ima atarak Beylikdüzü Parkeciler sektörüne yön veren liderler konumuna eriştik.

Bu sektörde harcadığımız mesailer ve zahmetler bize tek bir şeyi öğretti. İşlerini iyi yapanlar her zaman kazanır. Siz müşterilerimizin de bizlere duyduğu güven bunu kanıtlar nitelikte. Her zaman etik kurallar ile hareket ederek her ticaretimizde sağlam ve kaliteli malları teslim edip, döşeyerek sizlerin güvenini hak ettik. Portföylerimiz arasında bütün herkesin mutlu olması da işimizi yaparken bizi motive ve mutlu eden en büyük etmen. Ayrıca mimarlık ve inşaat sektörü hata affetmeyen bir yapıda olduğundan ötürü biz de ciddiyet ve kalitemizden ödün vermeden sizlerin evlerini güzelleştiriyoruz.

Masif parke döneminden beri sektörde inanılmaz değişiklikler oldu. Tamamen doğal ağaçtan yapılma masif parkeler ilk döşemelere örneklerdendir. Bakımı zor ve sonrasında çatlama, kaplama sökülmesi gibi sıkıntılar sık görüldüğünden çok tercih edilmez. Hala günümüzde çok şık tasarım amaçlı kullanılmaktadırlar. Laminat ve lamine gibi yeni dönem parkeleri ise daha çok tercih edilen zemin kapatma yöntemlerinden biridir. Beylikdüzü Parkeciler doğada ağaçların kesilmemesinden yana olduğu için matbaalarda tasarımı ve pres yapılan laminat veya lamine parkeleri önermektedir. Lamineler ise birkaç tane ahşap parçanın birleştirilmesi ile oluşturulmuş kendinden cilalı bir üründür. Zaten verniklenmiş şekilde üretildiği için ekstra bir yüzey işlemine gerek duymaz. Hayatlarında ve hayatlarının temel taşı evlerinde yenilik isteyen müşterilerimiz dekorasyon ve tadilat işlerinde firmamıza güvenebilir, şu ana kadar edindiğimiz mutlu müşteriler tablomuzu araştırabilirler.

Modern bir görüntü ve ileride herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için birçok konutta kaplama olarak kullanılan parkenin çok dikkatli ve özenli bir şekilde döşenmesi gerekiyor. Oturduğunuz bina da rutubet tehlikesi varsa da ona uygun modellerimizi tercih etmeniz gerekmekte. Yeni parke döşetecekseniz veya tadilat yaptırmak istiyorsanız iletişim bilgilerinde yer alan numaralaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bize güvenen hiçbir müşteriyi mağdur etmediğimiz, beklentilerini son ana kadar mükemmel bir kalite anlayışı işe karşılayabildiğimiz gibi Beylikdüzü Parkeci firmamız her zaman güvenin ve özverinin sembolu olarak hafızalarınızda yer edecektir.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın