Çamsan Parke Büyükçekmece Güvencesi

Çamsan Parke Büyükçekmece Güvencesi 

Çok kısa sürede olsa parke işleri ile ilgilenen veya kendi evine döşetmek isteyen herkes Çamsan Parke Büyükçekmece namını duymuştur. Sektörün lideri konumundaki firma bir çok ilde satışlarına devam etmektedir. Üretimlerinde kullandıkları kalite mottosu ise bütün ürünlerini etkilemekte ve son kalite malzemeler ile sonuçlanmaktadır. Evlerine çamsan garantisi altında ki ürünleri döşeten müşterilerimiz de hayatları boyunca üründen kaynaklanan herhangi bir kabarma, sökülme ve çatlama gibi bir şikayet ile karşılaşmamışlardır. Bu da firmanın kalitesinin ve güven derecesini göstermektedir. Lider firma 1978 senesinde sizlere hizmet amaçlı kurulmuştur. Ağaç ve parke sektöründe ise ilerlemeleri ve gelişmeleri çok sürmemiş dünyanın dört bir yanına ürün göndermeye başlamışlardır.

Çamsan Parke Büyükçekmece şirket profili gereği en büyük özelliği su geçirmeyen parke imalatıdır. Piyasada bulunan ürünlerden en suya dayanıklısı ve sağlamı bu malzemelerdir. Firma toplamda 60.000 metrekaresi kapalı olmak üzere 200.000 metrekarelik bir üretim sahasında hizmet verir. Bu kadar büyük işler başaran bir firma için de gayet doğal bir büyüklüktür. Sağlık açısından da Çamsan E-1 belgeli ürün üretiminde ustalaşmış, müşteri sağlığı ve güvenini sürekli tazeleyen bir yapıda olmuştur. Binlerce çocuk Çamsan parkeleri üzerinde oyun oynamakta, yemek yemekte ve yaşamlarına sağlıkla devam etmektedir. Tüm bu artılarının yanında biz ustalara da yardım etmekte ve en kolay döşenebilen ürünleri bantlarından çıkarmaktadır.

Ürün yelpazelerini incelediğimizde ise parke ürünlerinin dışında mdf, mdf lam, perkelam ve kağıt entegre ürünler ön plana çıkmaktadır. Çamsan Parke Büyükçekmece sektöründe ki başarısını da diğer her ürününde devam ettirmektedir. Ürettiği parçaların uzun süre kullanılabilir olması da yine Çamsan bünyesinde bulunan pres tekniğidir. Mühendisleri tarafından uzun yıllar tecrübe ederek geliştirilen sistem plakalar arası kaynaşmayı o kadar arttırmaktadır ki dayanım konusunda beklentileri çok üst seviyeye taşımışlardır. Bütün dünyaya ihraç mal gönderdiği için de özellikle kağıt emprenye alanında kendini geliştirmiş ve yıllık üretimi yaklaşık 45.000.000 metrekareyi aşmıştır. Siz de evlerinizde bir değişiklik, yeni bir nefes isterseniz çamsan parkelerini tercih edebilir ve dayanıklılık, fiyat arasındaki mükemmel uyum ile tanışabilirsiniz.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın