Kalitenin Adresi Büyükçekmece Laminat Parkeci

Kalitenin Adresi Büyükçekmece Laminat Parkeci

Adeta bir mobilya ve dekorasyon devi olan İsveç 1977 yılında yürüttüğü mükemmel laboratuar çalışmaları ile laminat parke icadını gerçekleştirdi. 1980 yılında ise sektöre hareket getirecek ürününü piyasaya çıkararak dünya inşaat ve dekorasyon sektörünü sonsuza kadar değiştirmiştir. O zamana kadar kullanılan tahta zeminler tamamen tarihe karışarak bu son teknoloji ürünler yerine geçmiştir. Büyükçekmece Laminat Parkeci de İsveçlilerin mükemmeliyetçi yapısını kendine ilke edinerek müşterilerine eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. İlk çıkan ürünler o kadar kaliteli olmasa da sonralarında insanlar kendilerini aşarak çok kaliteli ve modern işler üretmeye başladı. O zaman beri ise değişmeyen tek özellikleri ise katmanları olmuştur. Toplamda üç adet katmandan oluşan laminatların her bir katmanı ayrı bir görev ve hayranlık uyandırıcı özelliklere sahipitir.

Zemin katmanı Büyükçekmece Laminat Parkeci olarak en çok dikkat ettiğimiz özelliği yani yapısal stabilite ve nem geçirmeme avantajını sağlar. Özellikle kış aylarında doğalgaz masraflarını da azaltarak enfes bir katkı yapar. Orta katmana geldiğimizde ise korozyonu önleyen dayanıklı bir yapı ile karşılaşırız. Ahşap kompozit dediğimiz ana bileşeni talaş ile bir çok katkı maddesinin karışımı ile oluşmaktadır. Diğer bütün tek tip maddelere göre daha dayanıklı ve işe yarar bir yapıdadır. Son olarak bizim gördüğümüz ve modaya uygun olması gereken üst kısım üretilen ürüne ve duruma göre birkaç tabakadan oluşabilir ve genel olarak ahşap görünümü verilerek üretilir. Parlak ve göz alıcı durması içinse özel yapay reçine işlemi görerek herkesi büyülemektedir.

Büyükçekmece Laminat Parkeci üretilen malzemelerin sadece en kalitelileri ile iş yapmaktadır. Durum böyle olunca da müşteri memnuniyetimiz ve iş kalitemiz en üst seviyede kalmaktadır. Özellikle de desende: iyi bir laminat parke konfor ve rahatlama hissi sağlar ve doğal görünümlü, gerçek bir görüntü sunar. Ayrıca parkenin kaliteli yüzey kaplaması da birçok avantaj sağlar. Bunlar ana başlıklarıyla; ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve dayanıklılıktır. Döşeme yapıldıktan sonra hiçbir şekilde kabarma, çatlama gibi sıkıntılarla karşılaşılmamaktadır. Dünyanın dört bir yanında üretilen en kaliteli ürünler için bizlerle iletişime geçmeyi unutmayın.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın