Lamine Parke Büyükçekmece

Lamine Parke Büyükçekmece

Lamine parkeler %100 ağaçtan yapılmaktadır. Diğer ürünlerle karıştırmamanız adına tamamen doğal bir malzemedir ve laminat gibi mdf malzeme ile oluşturulmazlar. Lamine Parke Büyükçekmece müşterilerimiz ile doğru malzeme ile üretilmiş kaliteli ürünleri buluşturarak zaten ömür boyunca bir veya iki kez değişecek zemin kaplamasını kalite ve dürüstlükle gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde lamine kaplama yaptığımız dairelerin hiç birisinde kabarma, çıkma gibi bir sorunla karşılaşılmadı. İlk günden itibaren %100 başarı oranıyla işimize devam etmekteyiz. Tamamı doğal ağaçlardan üretilen lamina parke üretim tesislerinde ağaçlar kurutma ve iklimle proseslerine tabi tutulur ve ardından birbirleri zerine doksan derecelik bir açı ile preslenerek dayanıklı bir yapı oluşturur. Bu yapılan işlemler parkenin nem aldığı vakit çatlamasını ve şişmesini önlemektedir. En önemli özelliklerden biri olduğundan lütfen satın aldığınız yerde ürün açıklamalarına dikkat ediniz.

Lamine Parke Büyükçekmece firmaları arasında en güvenilir ve işinin ehli olan firmamız sizlere binlerce metrekare satış ve döşeme tecrübesi sunmakta. Yapılan işte usta olmanın önemi yadırganamayacak kadar fazladır. Her türlü usta ile döşenemeyen lamine parkeler eğer kötü bir işlem gördüyse zaman kabaracak, çatlayacak ve döşemelerde yer yer kalkmalar meydana gelecektir. Bu tarz sıkıntılar uzak, keyifli bir hayatınız olsun isterseniz bizlere başvurabilirsiniz. Lamine parkelerin en çok tutulan diğer bir tarafı ise sağlıklı olmasıdır. 

Lamine Parke Neden Sağlıklı?

Günümüzde herkesin şikayetçi olduğu konulardan biri kanserojen ürünler v ekimyasallardır. Üzerinde çocuklarımızın oynayacağı, ellerini değeceği bir malzeme olduğundan dolayı son derece sağlıklı olması beklenmelidir. İnanılmaz şıklığı ve dekorasyon kabiliyeti yanında tamamen doğal malzemeler kullanılarak yapılan Lamine Parke Büyükçekmece herhangi bir şekilde kimyasal yada yabancı bir madde içermez. Sağlıkla ve güvenle üzerinde yaşayabileceğiniz yaşam alanları sizleri bekliyor. Gün boyu stres ve elektronik eşyaların arasında geçirdiğimiz zaman ayrıca bedenlerimize elektrik yükü yüklemekte ve bu da bizi agresif insanlara çevirmektedir. Doğal ağaç üzerinde çıplak ayak yürürken aynı zamanda fazla elektrikten de kurtulacaksınız. Adeta topraklama etkisi görerek bedenlerimizi rahatlatmaktadır. E-1 belgesi bulunan her ürünü rahatlıkla alabilirsiniz.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın