Meister Parke Nerede Satılır ve Nereden Satın Alınır?

Meister Parke Nerede Satılır ve Nereden Satın Alınır?

Parke markalarından biri olan Meister; ürünlerini güven, yenilik ve dayanıklılık üzerine inşa etmektedir. 1930’lü yıllardan beri varlığını sürdüren ve Alman markası olan Meister, bu özellikleri nedeniyle kullanıcıların en fazla tercih ettiği parke markalarından biridir. Peki, meister parke nerede satılır ve nereden satın alınır?

Meister tesisleri, yaklaşık 32.000 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermekte ve 700’ün üzerinde personeli ile 100’den fazla malzeme üretimi yapmaktadır. Lamine ve laminat parke üretiminin yanı sıra, lambri ve süpürgelik üretimi de yapan Meister, artık birçok şehirde merkezi bulunan bir marka haline gelmiştir. Dolayısıyla meister parke arıyorsanız; ister internet üzerinden ve bizden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Meister, özellikle üretim sırasında kullandığı ham madde ve ağaçlardaki benzersiz ürün kalitesi ile tanınmaktadır. Ahşap enerjisini ve dokusunu yaşam alanlarınıza en iyi şekilde taşımakta, dayanıklı ve fonksiyonel parkeleri ile harika bir deneyim sunmaktadır. Yüzlerce renk ve doku seçeneklerine sahip olan meister parke ürünleri, kalite ve özgün tasarımlarının yanında, sağlığınıza zarar verebilecek hiçbir madde içermemektedir.

Dünya Sağlık Örgütü’nün verdiği Mavi Melek sertifikasına da sahip olan meister, bu sayede hiçbir kanserojen madde içermediğini kanıtlamıştır.
Teknik özellikleri ile de dikkat çeken meister markalı parkeler, oldukça kolay monte edilebilmekte ve orta tabakasında bulunan yoğunluklu HDF sayesinde darbe ve çarpmalara karşı dayanıklılık sağlamaktadır.

Aklınızda meister parke nereden alınır diye bir soru mevcutsa, bu konuda internet üzerinden araştırma yapmanızı ve firmaları detaylı olarak incelemenizi öneririz. Bu sayede yaşadığınız bölgeye en yakın firmayı bulabilir ve bizzat kendiniz giderek en doğru seçimi yapabilirsiniz. Hangi parke markası ve türü olursa olsun, kulaktan dolma bilgiler ile seçim yapmamanızı öneririz. Aksi takdirde parke şişmesi, kayması gibi sorunlar yaşayabilir ve hatta sağlığınızı riske atabilirsiniz.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın