Vario, Peli, Çamsan, Tekbir Parke Nerede Üretiliyor ve Nereden Satın Alınır?

Vario, Peli, Çamsan, Tekbir Nerede Üretiliyor ve Nereden Satın Alınır?

; 1.184.994 metrekarelik bir alan üzerine kurulu 6 tesis ile parke üretimi yapmaktadır. Günlük olarak 8.700 metreküplük parke üretim kapasitesine sahip olan vario; laminat, mdf, kapı paneli, dekor kağıdı, mdflam, mdf boy kapak, boyalı mdf ve tutkal üretimi de gerçekleştiriyor. 2 binin üzerinde personeli ile 50'den fazla ülkeye ihracat yapan vario, en çok tercih edilen parke markalarından biridir. Ülkemizin 42. Büyük sanayi kuruluşu olan firmanın üretim tesisleri ise Kocaeli ilinde bulunmaktadır.

Peli Parke; üretim faaliyetlerini Pelit İnşaat Kalıp Sistemleri Sanayi ve Tic. AŞ, Vezir Köprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi AŞ ile Aslan Kontrplak Fabrikası AŞ'de gerçekleştirmektedir. 50 yılı aşkın bir süredir orman ürünleri endüstrisi, gıda, kağıt sektörü, turizm, müteahhitlik ve deniz nakliyat gibi bir çok sektörde faaliyet göstermektedir. Peli parke, üretiminin %15'ini Mısır, Gürcistan, Yunanistan, Türkmenistan, Azerbaycan, İran ve Irak'a ihraç ediyor.

; ülkemizde ilk, Avrupa'da ise beşinci ve MDF üreticisidir. Üretimini Ordu ilimizde gerçekleştiren firma, iç piyasaya hizmet için kurmuş olduğu satış noktalarının yanı sıra, yurt dışına MDF ihracatı da yapan ilk parke markasıdır. Başta İran olmak üzere, Azerbaycan, Yunanistan, Lübnan, Irak, Bosna Hersek, Arnavutluk, Ukrayna, Mısır, Cezayir ve Kazakistan gibi ülkelere yönelik ihracatını, her yıl istikrarlı bir şekilde geliştiriyor.

Tekbir Parke; 2002 senesinde Kastamonu Laminat Parke ve Marmara bölge bayiliğini alarak üretimlerine başladı. Günümüz teknolojisine ayak uyduran firma, kısa sürede adını duyurdu ve ülkemizin her iline toptan & perakende satış hizmeti sağlıyor.
4 büyük parke üreticisi olan bu firmalara internet üzerinden ulaşabilir ve bulunduğunuz yerdeki satış noktaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp ' dan Hızlı İletişime Geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın