Mimaroba Laminant Parke Firmaları

Mimaroba Laminant Parke Firmaları

Mimaroba laminant parke firmaları bu güzel semtin güzel insanlarına en kaliteli hizmeti verebilmek adına kurulmuş işinde usta bir parke döşeme ve tamirat kuruluşudur. Günümüzde evlerde en çok kullanılan parke laminant parke hem ısı yalıtımı hem de görünüş açısından eşleniklerinden kat kat ileridedir.

Piyasada bulunan bir çok parke firmasından dolayı da farklı fiyat yelpazeleri bulunuyor. Eğer parke alışverişi yapacaksanız fiyatlarına göre hareket etmemeniz gerekmekte. Çok pahalı olması iyi olduğu anlamına gelmez. Birçok sahip olduğu özellik değerleri değerlendirilerek ona göre bir tercih yapılmalı. Yani kalite fiyat arasında ki oran bulunarak buna göre bir tercih yapmak gerekir.

Kalite standartlarından da biraz bahsetmek gerekiyor. Bizim bildiğimiz 1.sınıf 2.sınıf derecelendirmesi kullanılmamakta. Kaliteler 21 den başlayarak 33 e kadar gitmektedir. Mimaroba laminant parke firmaları evleriniz için 31. Kalite parkeyi tavsiye etmektedir. Yukarılara doğru çıkıldıkça dayanım ve sertlik artar.

Bu artışlardan dolayı fiyat da artmaktadır. Zaten bu aşamadan sonra ki zemin kaplama ürünleri genelde hastanelerde okullarda yani yüksek aşınma olan yerlerde kullanılmaktadır. Evlerinize seçeceğiniz herhangi bir 31. kalite ürün sizlerle birlikte bir ömür sıkıntı çıkarmadan kalacaktır. Arada bakım istemesi gayet doğaldır çünkü kullandığımız kimyasallar cilalarına zarar verebilmektedir. Uzun yıllar sonra bir uzman çağırarak parkelerin bakıma ihtiyaç olup olmadığı konusunda bilgi alabilir, danışarak ona göre hareket edebilirsiniz.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın