Parke Cila Sistre Tamir Bahçeşehir

Parke Cila Sistre Tamir Bahçeşehir

En çok tercih edilen bölgeler arasında yer almaktadır.
Bahçeşehir parke cila sistre zaman geçtikçe aşınmış ve deforme olmuş olan lamine parkeleriniz aynı ilk gün olduğu gibi olmasını sağlayan bir uygulamadır. Parke cila sistre tamiri basit bir uygulama değildir ve uzman kişiler tarafından yapıldığı zaman uzun süre boyuncu kullanışlı olmaktadır.

Sistre cila ile parkelerinizin rengini değiştirme özelliği de sunulmaktadır. Sistre parkelerin zımparalanma işlemidir. Üç farklı çeşit zımpara kullanılmaktadır. Bunlar 40`lık, 60`lık ve 80`likdir. Dolgu sistre işlemlerinin bitmesinin ardından araları açılmış olan parkelerinizin araları doldurulur ve oynayan parkelerinizin tamir aşamasına başlanılır. Bu ciladan hemen önce uygulanan bölümdür. Parkelerin yüzey kısmı tamamen temizlenir ve el yordamı ile yeniden bir kez daha zımpara yapılır. Parkeler bir daha temizlenir ve cilalama işlemine geçilir. İki kat cila uygulaması sonrasında bir gün beklenilir ve sonra kullanıma hazır bir hal alır.

Parke sistre zaman geçtikçe eskiyen, yıpranan ve parkelerin masif yer yüzeylerinin temizlenmesi prosedürüdür. Boş kalan aralıklar ise macun yapılarak doldurulmaktadır.
Parke cilasında ise kaliteli solvent ve su bazlı cilalar kullanılması şarttır. Cilanın yüksek kaliteye sahip olması hem ahşabın görüntüsünü güzelleştirir hem de daha dayanıklı bir yüzey olmasını sağlar. Bu sayede de cilanın kullanım süresi artmış olur.

[whatsappchat id=2]

Bir cevap yazın